Oto materiały z dnia szóstego:

 

 

Po obejrzeniu dzisiejszego nagrania:

Zakładając, że wszystko przebiegło dokładnie tak, jak tego pragniesz - jak wygląda Twoje życie za 12 miesięcy od teraz? Opisz to bardzo szczegółowo w swoim dzienniku. Uwzględnij wszystkie obszary życia. Pisz w czasie teraźniejszym, Z PERSPEKTYWY siebie za 12 miesięcy. Zatem nie: “za 12 miesięcy będzie tak i tak”, tylko: “jest tak i tak, robię to, posiadam, jestem…”.

Następnie biorąc pod uwagę, że wiesz już jak wyglada Twoje życie za 12 miesięcy, napisz jak wyglada Twoje życie za 6 miesięcy od teraz. Znów - opisz to bardzo szczegółowo w swoim dzienniku, uwzględniając wszystkie obszary życia, pisząc w czasie teraźniejszym.

Ostatni krok: biorąc pod uwagę, że wiesz już jak wygląda Twoje życie za 6 miesięcy, napisz jak wygląda Twoje życie za 3 miesiące od teraz.

Gdy skończysz pisać, usiądź w ciszy, zamknij oczy, połóż dłoń na sercu, weź kilka głębokich wdechów (możesz posłuchać mojej audio medytacji sprzed kilku dni), skup swoją uwagę na przestrzeni między brwiami. Następnie przywołaj wizję swojego życia za 12 miesięcy, poczuj emocje, że to już jest Twoje, PODEJMIJ DECYZJĘ na poziomie energii i emocji - to już jest moje, to się dokonało, tak zdecydowałam.